ПОДІЇ / ШОУ

Ви шукаєте плитку, яку можна вільно покласти під час організації концерту, виставки, шоу чи події? На відкритому повітрі ми рекомендуємо модульні пластикові плитки Event. Вони відрізняються високою стійкістю до стирання, несучою здатністю і, що не менш важливо, дуже швидкою збіркою. Ви можете легко використовувати їх кілька сезонів, складати і розкладати за потреби, не завантажувати автомобіль і не заважати вам. Завдяки цьому вам та вашим гостям не доведеться ходити по ґрунті та комфортно насолоджуватися подією. Ці модульні плитки успішно широко використовуються на великих концертах і виставках, де вони витримують навантаження кількох сотень відвідувачів, легко укладаються і розбираються, не зношуються протягом сезону.

Для заходів у приміщенні ми рекомендуємо ПВХ плитку R-Tek конструкція якої розрахована на навантаження як стоячих, так і гуляючих відвідувачів. Ви можете легко очистити плитку вручну або механічно, і на наступний день вона знову як нова. Завдяки колірній гамі ви можете легко поєднати його з кольором бренду всього заходу або окремих учасників.

9.90
Ідеальний вибір для важливих заходів на траві, піску, штучних поверхнях,...
9.90
Ідеальний вибір для важливих заходів на траві, піску, штучних поверхнях,...
11.90
Пастельний бежевий колір плитки R-Tek Excel чудово виглядає в поєднанні...
11.90
Бордовий колір плитки R-Tek Excel для підлоги в поєднанні з...
11.90
Життєрадісний жовтий колір плитки R-Tek Excel чудово виглядає в поєднанні...
11.90
Природний зелений колір плитки R-Tek Excel чудово виглядає в поєднанні...
8.70
Універсальний сірий колір плитки R-Tek Excel для підлоги в поєднанні...
11.90
Cиній колір плитки R-Tek Excel чудово виглядає в поєднанні з...
11.90
Яскравий червоний колір плитки R-Tek Excel чудово виглядає в поєднанні...
7.90
Простий дизайн і універсальний чорний колір плитки R-Tek Excel для...
10.10
Якісне виконання плитки R-Tek Excel (приховане з'єднання) для підлоги в...

Підлога для публічних заходів, на яку можна розраховувати

Публічні заходи – це дуже специфічні заходи, до яких необхідно максимально пристосувати багато факторів, зокрема тип підлогового покриття. Це пов’язано з тим, що події часто передбачають швидке скупчення великої кількості людей та обладнання в одному місці, тому підлога має відповідати найвищим вимогам до навантаження та стійкості до стирання. Однак необхідно також розуміти, що цей тип підлоги зазвичай використовується лише тимчасово в заданому місці, тому його слід легко і швидко встановлювати і розбирати. Всім цим умовам також відповідає обраний тип Модульної Підлоги, а також ви можете замовити передні кромки, щоб допомогти при підході до підлоги. Виберіть із нашої пропозиції підлоги для заходів, концертів та фестивалів на відкритому повітрі.

Шукаєте майданчик для концерту чи великого фестивалю?

Плитка Event  – контрактна підлога, для внутрішнього та зовнішнього використання – ярмарки, фестивалі, вечірні намети, матеріал поліпропілен, одноколірний дизайн, легкий монтаж, виробництва Німеччини.

Це пластикові модульні плитки, які з’єднані один з одним за допомогою замків, і які також можна укладати на не ідеально рівну поверхню. Поверхня підлоги відповідає всім вимогам щодо антиковзання навіть у сиру погоду згідно з позначенням R9. З класом навантаження 42, 43 зрозуміло, що це продукт, який підходить для використання в зонах з високим навантаженням, а завдяки вогнестійкості Bfl-s2 ви також сприяєте безпеці на території, де використовується дане покриття.

R-Tek – надзвичайно міцне покриття для підлоги, використовується тільки всередині приміщень – наприклад в холах, матеріал ПВХ, одноколірний дизайн, виробництва Великої Британії. Використовувати цей тип модульної плитки можна в основному всередині приміщень. Ви можете легко створити коридори для відвідувачів або кіоски для виставки.

Модульна пластикова плитка для концертів, пластикова плитка фестиваль, модульна підлога для презентації, полімерна плитка шоу, пластикова тераса, плитка для басейну подульна, пазл підлога Луцьк, модульна вінілова плитка Модульная пластиковая плитка для концерта, пластиковая плитка фестиваль, модульный пол Луцк, полимерная плитка презентация, терраса Луцк, плитка для бассейна Луцк, пазл пол шоу, модульная виниловая плитка