Підлога для тих, хто любить свої машини

Побалуйте себе чимось додатковим під колесами ваших двоколісних і чотириколісних машин. Подивіться на красиві, але в той же час міцні та практичні підлоги Prismatik і Performance Floor. Ці функціональні модульні плитки були створені у співпраці з дизайнерами підлоги та людьми, як кажуть, від Бога, тому вони відповідають саме тому, що ви очікуєте від якісної підлоги.

Матеріал і конструкція, на які можна покладатися багато років

Ви думаєте, пластикова підлога, чи може взагалі щось витримати? Ви будете здивовані. Плитка була розроблена для дуже високого навантаження та довговічності. Обидві ці підлоги мають заявлену вантажопідйомність 30 т/м 2. З плиткою для підлоги Performance ми надаємо 15-річну гарантію функціональності підлоги. Для плиток Prismatik навіть 20 років. 

Унікальна система фіксації утримує окремі деталі разом, і в більшості випадків немає необхідності склеювати або прикріплювати їх до основи. Грайливо керувати монтажем можна лише за допомогою гумового молотка і не доведеться зволікати з екстремальною підготовкою основи. Просто підмітаєш, ставиш і працюєш.

Легке обслуговування та очищення

На перший погляд, незвичайно перфорована поверхня є великою перевагою. Бруд впаде на землю, але сама плитка все одно залишається чистою. Ви відчуєте цю перевагу особливо, коли хочете виставити свої автомобілі, і протягом дня немає можливості змітати поверхню від пилу та відкладень можливого бруду. Увечері ви просто пилососите. Цей принцип підлогового покриття стає все більш популярним навіть серед власників звичайних автомобілів. Якщо ви віддаєте перевагу суцільній поверхні, знайте, що плитка Performance Floor також виробляється в дизайні на всю площу без перфорації. Подивіться на колекцію GRIP, FLAT або SPOT.

Плитки Performance та Prismatik стійкі до кислот, лугів і вуглеводнів. Ви можете легко очистити їх за допомогою пилососа або пароочисника. Завдяки стійкості до ультрафіолетового випромінювання і стабільності розмірів матеріалу, їх можна використовувати всередині приміщень і на вулиці, вони не деформуються і не розширюються.

Ідеальний дизайн

Ми були приємно здивовані, коли дизайнери підлоги створили дизайн цих двох плиток. Основний елемент – симетрія окремих частин – є загальним для обох цих виробників плиток. Однак, на перший погляд, дуже схожі вироби мають свій шарм. 

Покриття для підлоги Performance Floor та його унікальна запатентована система штрихування на окремих частинах квадратної плитки створюють грайливі відблиски та покращують зовнішній вигляд всього приміщення. Невичерпна кількість колірних варіацій доповнюють цей елемент. Ви можете вибрати будь-що від популярних відтінків чорного і сірого, через різноманітну палітру кольорів, до сірого або білого металевого кольору. І останнє, але не менш важливе, є можливість підсвічування експонованих машин та друку власного логотипу чи напису.

 

На відміну від них плитка Prismatik не грає кольорами. Це перша на ринку трикутна пластикова плитка. В цій плитці використовується симетрія з’єднаних трикутників у квадрати, але також дозволяє образне поєднання різних частин. Ви можете легко створити стрілки, покажчики, орнаменти, мозаїку відповідно до вашої фантазії, і підлога після кожного може виглядати по-різному. Колір плитки вибрано в злегка приглушених тонах, які не кричать самі за себе, а виділяють оточення.

Використання пластикової плитки Prismatik і Performance Floor

Ці пластикові плитки особливо популярні в Німеччині, Австрії, Франції та Італії. Не дивно, що саме в цих країнах є велике представництво автовиробників, гоночних команд та стаєнь. Вони знаходять своє застосування не тільки в гоночних складах, на виставках, а й в авто- мотосервісах або в приватних гаражах.

Читайте також:

Бетонна підлога в гаражі? Захистіть її від холоду.

Ми могли б почати цю статтю наприклад ефектніше: остерігайтеся, наближається час настирливого мокрого снігу, бруду, ранньої темряви та похмурих днів. Але радують оптимістичні перспективи...

Плінтуси захищають стіни не тільки в гаражі

Вам потрібно виконати фінішну обробку підлоги до стіни? Тоді плінтуси — ідеальний спосіб для вас ефективно, декоративно та чисто завершити перехід між підлогою та стінами...

Підлога на балкон і терасу

Вас також манить на свіже повітря, як тільки стане трохи тепліше і на небі з’явиться сонце? Ті, у кого є приватні будинки, насолоджуються весняним вітерцем під рукою, а як же ті, хто в квартирі? Ми покажемо вам...