Бетонна підлога в гаражі? Захистіть її від холоду.

Ми могли б почати цю статтю наприклад ефектніше: остерігайтеся, наближається час настирливого мокрого снігу, бруду, ранньої темряви та похмурих днів. Але радують оптимістичні перспективи таких днів. Тож давайте разом побачимо підводні камені бетонної підлоги в гаражі, як її захистити, щоб підлога прослужили вам не один сезон, не додаючи турбот.

Моя вода, моя вода, моя вода, куди не подивися

Найбільшої шкоди гаражу легко може завдати вода. Восени необхідно перевірити, чи не пошкоджена підлога. Непотрібне “паркування” води всередині гаража може призвести до неприємних пошкоджень. Особливо грибкова інфекція і цвіль. Стояча вода підвищує вологість у гаражі, що не дуже добре навіть для машин, що зберігаються. 

Крім похилої ділянки, яка запобігає затримці води в кутах, рекомендуємо також оглянути водовідведення. Вода з автомийки або навіть щойно талого снігу повинна плавно витікати з гаража, а зливна система не повинна бути засмічена. Також стежте за тріщинами та нерівностями підлоги, де найчастіше утримується вода.

Коли вода розливається навколо

У холодні зимові дні підлога також контактує з сіллю та щебенем, які прикріплюються до шасі вашого автомобіля, а потім залишаються на підлозі у вашому гаражі. Якщо у вас чорнова бетонна підлога без жодного захисного елемента, то вам напевно відомі сольові плями і потертості від каменів, які з’являються навесні. Крім того, пошкоджена бетонна поверхня постійно пилиться.

Одним з рішень може бути фарбування бетону. Ви не помилитеся, якщо виберете водорозчинну фарбу, призначену для поверхневої обробки бетонних поверхонь підлоги, бетонної тротуарної плитки та стін з гідроізоляційними властивостями. Ці покриття часто спеціально розроблені для обробки поверхонь бетонної підлоги в гаражах.

Розливи нафтопродуктів не проблема

Незалежно від того, чи витекла олива безпосередньо з вашого автомобіля або вилилася іншими людьми на підлогу, бажано видалити такі плями якомога швидше, перш ніж підлога буде пошкоджена. Звичайно, профілактика – найкращі ліки, але коли вже пізно, корисні деякі поради.

Процедура видалення цих плям залежить від того, свіжа пляма масла чи суха. Видаляючи свіжу масляну пляму з бетонної підлоги, спочатку заберіть надлишок оливи, що розлилася на підлозі, звичайними паперовими рушниками. Збризніть забруднену ділянку підлоги водою, потім нанесіть на пляму миючий засіб (досить засобу для миття посуду з ефектом знежирення) і дайте йому подіяти приблизно 10-15 хвилин. Через деякий час збризніть забруднену поверхню гарячою водою і починайте протирати пошкоджене місце щіткою.

Якщо ви видаляєте вже висохлу масляну пляму з бетонної підлоги, спробуйте використовувати підстилку для домашніх тварин. Нанесіть товстий шар підстилки по всій плямі. Залишіть підстилку так, щоб вона залишалася на місці принаймні один день, потім зметіть її і викиньте. Підстилка повинна увібрати більшу частину оливи. Інший варіант – замість підстилки використовувати тирсу.

РІШЕННЯ: пвх підлога в гаражі R-Tek

Для когось гараж є цілком корисним приміщенням, якому не приділяється більше уваги, ніж необхідно. З іншого боку, це справа серця, місце зроблено так, що там краще, ніж у вітальні. 

Коли клієнти запитують нас, який підлогу гаража вибрати. Ми однозначно рекомендуємо модульну ПВХ плитку R-Tek з Великої Британії. Це також найшвидше і найпростіше рішення для боротьби з усім перерахованим вище. 

Коли потрібно захистити нову бетонну підлогу або продовжити термін служби старої, пластикову підлогу гаража доцільно використовувати не тільки під автомобілем, а й на полицях і по всьому гаражу. Модульна ПВХ плитка R-Tek збирає вологу, сіль, талий сніг та інший бруд з шасі автомобіля, захищаючи оригінальну підлогу. 

Чистіть тільки ганчіркою

В основному все дуже просто. Розтанув сніг, розлита олія, розсипаний бруд, все це в один момент може бути на підлозі в гаражі. Не хвилюйтеся. Варто лише прибрати віником і ганчіркою зі звичайним миючим засобом. 

Це приносить задоволення

Нам також подобаються модульні ПВХ плитки R-Tek, тому що з ними ви дійсно можете виграти. І не тільки під час монтажу, а й коли можна створювати шахові дошки, орнаменти, смужки або прапорці окремих кольорів.

Читайте також:

Плінтуси захищають стіни не тільки в гаражі

Вам потрібно виконати фінішну обробку підлоги до стіни? Тоді плінтуси — ідеальний спосіб для вас ефективно, декоративно та чисто завершити перехід між підлогою та стінами...

Підлога для тих, хто любить свої машини

Побалуйте себе чимось додатковим під колесами ваших двоколісних і чотириколісних машин. Подивіться на дизайн, але в той же час міцні та практичні підлоги Prismatik і Performance Floor. Ці функціональні ...

Підлога на балкон і терасу

Вас також манить на свіже повітря, як тільки стане трохи тепліше і на небі з’явиться сонце? Ті, у кого є приватні будинки, насолоджуються весняним вітерцем під рукою, а як же ті, хто в квартирі? Ми покажемо вам...