3 види плитки Hestra для балкону

Багато житлових і панельних лоджій і балконів за останні роки зазнали ремонту, що додало їм краси. Однак часто вони далекі від затишку. Незалежно від того, чи хочете ви прикрасити ці кілька метрів на свіжому повітрі квітами, травами чи прямими квітковими горщиками з помідорами, чи створити тут оазис спокою за допомогою зручних вуличних меблів, знайте, що правильна підлога є основою для ваших моментів гарного відпочинку. буття. 

З нашої пропозиції ви можете вибрати плитку Prismatik, Perwood або Hestra. Всі ці підлоги мають замкові з’єднання по периметру, тому їх можна легко встановити самостійно. Проте ми присвячуємо цю статтю переважно популярним плиткам Hestra. Цей вид легкої, але витонченої пластикової плитки ідеально підходить для балконів і лоджій. Він популярний в основному тому, що:

  • це не обтяжує будівництво балконів і лоджій і вам не доведеться з кимось мати справу
  • ви можете покласти його самостійно без майстра, погодинного чоловіка або іншого кваліфікованого колеги
  • швидка доставка – ми відправляємо всю плитку в наш інтернет-магазин до наступного дня
  • багато кольорів і правдоподібний дерев’яний дизайн
  • необслуговуваний матеріал, який не вицвітає і не руйнується
  • 5 років гарантії

Подивіться, як виглядає балкон з плитки Woodlook з червоного дерева. Дерево червоного дерева злегка червонувато, тому простір створює тепліше враження. Якщо уважніше придивитися до плитки, ви побачите не тільки тонкий рельєф дерева, а й різноманітні відтінки червоно-коричневого.

Якщо ви віддаєте перевагу не дуже червоний дизайн, зверніть увагу на плитку з темного дуба.

З іншого боку, такий же тип підлоги в сірому варіанті охолоджує простір. Але в цьому випадку він добре поєднується з вікнами та аксесуарами. Сірий є дуже нейтральним кольором і підходить для більшості кольорових фасадів або інших відтінків дерева. Якщо сірий вам здасться сумним і холодним, обов’язково уникайте його, незважаючи на те, що це найзатребуваніший колір сучасності. Замість поточних тенденцій, все залежить від ваших почуттів.

І як остаточне рішення в цій статті ми пропонуємо вам чорну підлогу. Чорний дуже специфічний і чудово виглядає з нейтральними кольорами. Ви можете трохи підтримати вражаючий ефект чорним декором на столі, або квітковим горщиком, або зоною відпочинку. Для цієї візуалізації ми вибрали чорну плитку Hestra в класичному дизайні , але є також Woodlook в чорному відтінку.

Ви можете покласти плитку Hestra на оригінальну бетонну, кахельну або іншу тверду підлогу. Не розміщуйте їх на плівках типу Fatrafol, які забезпечують гідроізоляцію поверхні та простору під лоджією. Цілісність поверхні може бути порушена. Тильна сторона плитки відносно гостра.

Всю плитку Hestra можна знайти у нас в розділі підлоги на балконі. Виберіть той, який підійде вам найбільше, гармонує з вашим стилем і передбачуваним стилем балкона і тераси.

Більше підлог на балконі ви можете знайти в нашому інтернет-магазині modulfloor.com.ua. І ми швидко доставимо їх до вас за вибраною вами адресою, у коробках і піддонах, які зручно використовувати саме для цих продуктів. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті або по телефону 

Читайте також:

Плінтуси захищають стіни не тільки в гаражі

Вам потрібно виконати фінішну обробку підлоги до стіни? Тоді плінтуси — ідеальний спосіб для вас ефективно, декоративно та чисто завершити перехід між підлогою та стінами...

Бетонна підлога в гаражі? Захистіть її від холоду.

Ми могли б почати цю статтю наприклад ефектніше: остерігайтеся, наближається час настирливого мокрого снігу, бруду, ранньої темряви та похмурих днів. Але радують оптимістичні перспективи...

Підлога для тих, хто любить свої машини

Побалуйте себе чимось додатковим під колесами ваших двоколісних і чотириколісних машин. Подивіться на красиві, але в той же час міцні та практичні підлоги Prismatik і Performance Floor. Ці функціональні ...